Plastové dveře

Volmut s.r.o použitvá kvalitní a moderní vchodové a balkónové dveře...

Ukázat reference

Neomezujeme se pouze na výrobu a montáž oken, ale dodáváme i celou řadu vchodových a balkónových dveří i stěn.

Vchodové dveře

Vstupní dveře jsou tím prvním, podle čeho si vytvoříme podvědomě první dojem o celém obydlí a jeho obyvatelích. Právě z tohoto důvodu a také protože jsou vchodové dveře nejvíce zatěžovaným plastovým výrobkem, jsou na ně kladeny mnohem větší nároky na konstrukční řešení, pevnost, vzhled, odolnost proti vloupání, bezproblémovou funkčnost a dlouhou životnost.

Balkónové dveře

Balkónové dveře je možno vybírat podle způsobu užívání z různých variant, neboť jiné nároky jsou kladeny pro dveře na bytové lodžie a jiné pro dveře na terasu či zahradu. Právě proto je potřeba věnovat zvýšenou pozornost volbě takového řešení, které Vám bude nejlépe vyhovovat. Námi dodávané dveře jsou standardně opatřené venkovním madélkem a protiprůvanovou západkou a to ve variantách:

Otevíravé dveře

nejčastěji používaná varianta, lze použít pro dovnitř i ven otevíravé dveře

Otevíravě sklopné dveře

používáno tam, kde je potřeba větrat sklopením křídla (např. tam kde není možnost větrat okny)

Posuvné a zdvižně posuvné dveře

Používané zejména pro zimní zahrady, terasy nebo v případech stísněného prostoru v místnosti. Výhodou je, že křídlo při otevírání nenabíhá do prostoru, ale zasouvá se za rám. Mají široké možnosti členění, pohodlné ovládání, lehký chod, výborné parametry tepelné izolace i těsnosti a vyhovují současnému trendu na velké prosklené plochy, kterými přichází denní světlo do obytných místností.

Další možnosti balkonových dveří:

  • uzamykatelná klika, 
  • oboustranná klika s uzamykatelným převodem na FAB vložku, 
  • nízký AL práh.